Ірландія в Україні

Візи

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УСІХ ТИПІВ ВІЗ

З понеділка 05 липня 2021 консульство Ірландії не приймає заяви на отримання візи. Будь ласка, продовжуйте подавати заявки на отримання віз на веб-сайті INIS (http://www.inis.gov.ie/), після чого вас скерують до Управління VFS у Києві для полегшення подання заявки та надання супровідної документації. Будь ласка, дивіться тут веб-сайт VFS: https://visa.vfsglobal.com/ukr/en/irl.

 

Хоча Почесне консульство більше не буде сприяти оформленню віз, ми продовжуємо отримувати заявки на паспорт та вирішувати інші консульські питання.

Для подорожі в Ірландію, громадянам України потрібна віза. Віза дає право її власнику подорожувати в Ірландію в зазначений у ній період. Віза не гарантує в'їзд до країни. Звертаємо Вашу увагу на те, що візовий офіцер у порту в'їзду до країни має право як дозволити так і заборонити Ваш в'їзд до Ірландії, а також визначити термін Вашого перебування в країні.

 

Якщо Ви не є громадянином України, Ви можете перевірити, чи потрібна Вам віза для поїздки в Ірландію на цьому Сайті.

 

Детальну інформацію щодо категорій віз, консульського збору та переліку документів для кожного типу візи Ви можете знайти на сайті ПОСОЛЬСТВА ІРЛАНДІЇ В МОСКВІ. Також. більш детальну інформацію Ви можеет отримати на сайті МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ ІРЛАНДІЇ.

  

ЯКИМ ЧИНОМ ВИ МОЖЕТЕ ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ВІЗУ

 

Ви подаєте свою заявку, включаючи супровідну документацію, у VFS Київ. Будь ласка, дивіться тут: https://visa.vfsglobal.com/ukr/en/irl.

 

Важливо: якщо Ви подаєте документи на oформлення довготривалої візи (Long Stay – D) паспорт/проїзний документ повинен бути дійсним не менше 1 року з дати в’їзду до Ірландії . Якщо Ви подаєте документи на oформлення короткосроковоїї візи (Short Saty-C), паспорт/проїзний документ повинен бути дійсним не менше 6 місяців після дати виїзду з Ірландії.


Будь-ласка, зробіть фотокопії усіх тих документів, які Ви бажаєте залишити собі.

 

Діти віком до 16 років

З 27 листопада 2008 року дітям до 16 років, які подорожують разом з батьками/одним з батьків/опікуном потрібно оформляти окрему візу навіть тоді, коли вони вписані в паспорт батька/матері/опікуна. Для цього необхідно заповнити окрему анкету на кожну дитину, яка подорожує до Ірландії, а також додати 2 фотографії дитини та оплатити окремий консульський збір.

 

Загальні поради:

- подавайте усі необхідні документи разом з анкетою,

- уважно ознайомтеся з інформацією на сайті перед тим, як подавати документи,

- не використовуйте скріпок та файлів, не скріплюйте аркуші степлером,

- усі необхідні документи подаються при наявності оригіналів або їх нотаріально завірених копій,

- документи видані українською/російською мовами надаються з перекладом їх на англійську мову, Переклад має бути завірений печаткою бюро перекладів,

- ми не радимо купувати квитки до того, як Ви отримаєте візу,

- будьте готові до того, що Візовим відділом може бути перевірена будь-яка надана Вами інформація,

- подавати документи необхідно заздалегідь до бажаної дати в’їзду, враховуючи, що документи розглядаються візовим відділом Посольства Ірландії в Москві від 10 робочих днів.

 

Інформацію стосовно терміну розгляду заяв, візових рішень та подання апеляцій у разі відмови Ви можеет знайти на сайті ПОСОЛЬСТВА ІРЛАНДІЇ В МОСКВІ.

 

УВАГА!!! Через значне збільшення кількості візових анкет впродовж весняно-літнього періоду (травень – серпень) час розгляду документів з моменту подачі та прийняття рішення Посольством Ірландії (Москва) буде наступним:
Впродовж цих чотирьох місяців Посольство Ірландії в Москві просить аплікантів та запрошуючих не турбувати візовий відділ дзвінками та електронними листами, окрім дійсно термінових ситуацій.

Подача документів здійснюється особисто або третьою особою без доручення. Отримання паспортів : особисто з пред’явленням квитанції про оплату консульського збору (видається при подачі документів) або третьою особою з нотаріальним дорученням від фізичних осіб, за дорученням на фірмовому бланку підприємства чи компанії від юридичних осіб. Паспорти дітей до 18-ти років може отримати один з батьків при наявності оригиналу свідотцтва про народження.

На гору